2014-02-06

Pamiątki wyjątkowego dnia


Po ślubie pamiątek może być wiele. Albumy ze zdjęciami, zdjęcie, filmy, upominki od gości oraz Księga gości. Moim zdaniem to niezapomniany prezent dla Młodych i pamiątka. W dniu ślubu po ceremonii gości przeważnie składają nam życzenia. Młoda Para jest tak podekscytowana faktem tego co się dzieje, że ciężko wymagać od nich aby zapamiętali wyszukanie życzenie które przez 5 minut składała im ciocia.

Po smacznym obiedzie o którym goście często mażą już w kościele kiedy zaczyna się zabawa warto podać taka wyjątkową księgę lub wyłożyć gdzieś na specjalnym miejscu aby goście mogli wpisać kilka słów od siebie. Takie życzenia na spokojnie przeczytamy już po weselu, pośmiejemy się z zabawnych tekstów lub uronimy łezkę widząc, że mama wpisując córce do księgi ciepłe słowa też łzą zmoczyła kartkę.

Ostatnio w naszej pracowni powstawała Księga Gości Eweliny i Sebastiana.


Księga w kolorze złota i pudrowego różu.
Całość dostała pudełko w tej samej tonacji do przechowywania księgi.

Może chcecie taką księgę mieć na własnym ślubie?
Na prawdę warto. Na moim na 100% będzie.


Księga wykonana jest z papierów bezkwasowych co zapewnia jej doby wygląd przez długie lata. Są to papiery niestarzejące się i nie blaknące. Księga jest w całości wykonana ręcznie, z dbałością o detale i ozdoby. Posiada sztywną ozdobną okładkę, 20 białych kart na wpisy przekładanych kalką. Wymiary powierzchni do wpisywania to około 20 x 20 cm. Istnieje możliwość do kompletu zamówienia długopisów dla gości jako pamiątka z imionami Młodych i datą ślubu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...