2014-04-12

A co kiedy Pana Młoda ma kilka kg więcej?


No właśnie co kiedy Panna Młoda ma troszkę inny rozmiar niż ten dostępny w salonach 34-36-38? 
Ja może nie mam jakiegoś bardzo dużego ale mimo wszystko biust w 40 do 42 wchodzi, przy przymiarkach mniejszych sukni z tyłu widać plecy :/

Wiem jednak, że można mieć większe problemy niż mój. Jaki krój suknie wtedy wybrać?

Na szczupłej modelce czy dziewczynie o idealnej wg. salonu rozmiarówce każda sukienka wygląda ślicznie. Wiem bo w jednym z salonów spotkałam przed sobą młoda dziewczynę przed 20, rozmiarowo między 34-36 i każda z 8 zmierzonych sukni jaka by nie była wyglądała na niej jak z okładki magazynu.

Kilka wg mnie na prawdę ładnych propozycja dla puszystej Panny Młodej. 
 

W tych rozmiarach na pewno trzeba zwrócić uwagę na odpowiednią wysokość boczków w gorsecie, aby nie wylewały się niepotrzebne elementy, oraz aby miseczka w gorsecie była dobrego rozmiaru, najlepiej nie bardzo mocno wycięta. Większy dekolt warto wzmocnić ramiączkami czy szeleczkami. 
Im prostsza będzie spódnica tym bardziej wysmukli sylwetkę, na pewno nie warto próbować suknie z tiulami i szerokimi spódnicami princeski, to tylko powiększy cała posturę i nawet przy rozmiarze 40 nie wygląda już tak pięknie (zwłaszcza jak dodatkowo nie mamy 180 cm wzrostu :P). 

Warto też zwrócić uwagę na podkreślenie tali, gorsety dają nam możliwość troszkę mocniej ja podkreślić, oraz dobrze dobrany stanik, robiący z naszego biustu piękny kształt, oraz lekko rozkładające się na boki ramiączka na pewno też ją podkreśla. 

Zdjęcia pochodzą z:
http://www.storedress.com/
www.dressanda.blogspot.com 
www.fashionmadness.net 
www.plussizebridal.com.au
www.londonweddingdresses.com
http://www.igigi.com/
http://tesbuy.com/
http://www.bride.ca/
http://dress-dress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...