Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:Zaproszenia na ślub, chrzest, komunie i inne uroczystości.

Zaproszenia można wybrać z naszych gotowych wzorów, lub zamówić wykonanie projektu specjalnie dla Państwa. Z przyjemnością spełnimy Państwa marzenie o wyjątkowych zaproszeniach.
Winietki na stoły. 

Pomocne przy usadzaniu gości zwłaszcza na dużych imprezach. Ważne aby się komponowały z wystrojem sali i klimatem uroczystości. Fajnie jeżeli nawiązują wyglądem do zaproszeń tworząc spójna całość w pamięci naszych gości.Zawieszki na alkohol 

Ożywia stół weselny, dają dużo radości gościom zwłaszcza jak są na nich różne wierszyki.


Menu, karta drinków

Goście w czasie przyjęcia lubią wiedzieć co ich czeka. Dlatego warto przygotować informacje o dostępnym menu oraz przybliżonych porach jego podania. Dodatkowo karta drinków lub alkoholi jest również przydatnym akcentem.

Listy gości, układ stołów, plan sali

Aby uniknąć zamieszania w czasie wchodzenia na sale układy stołów są bardzo pomocna  dekoracja.
Numery stołów, opisy stołów

Jeśli przygotowujemy plan sali dla gości i kierujemy ich do konkretnych stolików dobrze by było aby mogli bez problemu znaleźć swoje miejsca. Numery i opisy stołów im w tym pomogą.
Stojaczki mogą być dodatkową atrakcją na stolach ze zdjęciami, śmiesznymi wierszykami lub zadaniami dla gości.


Pamiątkowe pudełka na grosiki, pudełka na powinszowania i koperty

Pod kościołem goście obrzucają Młoda Parę groszem na szczęście. Dobrze by było mieć potem gdzie schować te grosze na pamiątkę. Przechowywanie ich przez długie lata w specjalnym pudełku będzie fajna pamiątką i gwarantem szczęścia. Pudełko na koperty to wygoda w czasie wesela, wszystko pod ręka, nic nie zginie.


Napisy, inicjały, litery 3D

Do postawiania na stole, powieszenia za Młodymi lub jako dekoracja sali. Różne wzory, materiały i metody wykonania. Zależnie do potrzeb.


Podziękowania dla gości, rodziców, chrzestnych

Gościom wypada podziękować za zabawę i wspólnie spędzony czas. Jest to bardzo miły gest. Podpowiemy wiele pomysłów na to co można podarować gościa aby miło wspominali naszą uroczystość.
Miłym gestem jest podziękowanie rodzicom i chrzestnym w czasie uroczystości. Zadbajmy aby obdarować ich czymś wyjątkowym.
Inne niezbędne dodatki i ozdoby wg Państwa potrzeb. Dekoracje stołów, samochodów, sal i kościołów. Biżuteria dla Panny Młodej, pasy do sukni ślubnej, ozdoby do włosów, księgi gości czy prezenty i  powinszowania dla Młodych.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...